ПОСЛУГИ ОХоРОНИ ДЛЯ БИЗНЕСУ

ОХОРОННА ТЕРМІНОЛОГІЯ

Нижче приведені терміни що застосовуються в послугах сфери забезпечення безпеки (охорони) об’єктів і особи. Ознайомтеся з ними. Це допоможе взаєморозумінню при спілкуванні із співробітниками охоронного агентства “ТАЙГЕР ПЛЮС”.

Охорона об’єктів за допомогою засобів охоронної і тривожної сигналізації
Терміновий виїзд групи реагування на об’єкт Замовника по сигналу спрацьовування засобів охоронної або тривожної сигналізації на пульт централізованого спостереження охоронного агентства “ТАЙГЕР ПЛЮС”.

Фізична охорона об’єкту
Охорона об’єкту Замовника силами навчених охоронців, що знаходяться в штаті охоронного агентства “ТАЙГЕР ПЛЮС”, обмундированих і укомплектованих засобами зв’язку, засобами захисту і активної оборони відповідно до чинного законодавства і специфіки об’єкту. Тариф послуг фізичної охорони залежить від складності об’єкту, кількісного складу добової зміни і суми матеріальної відповідальності.

Технічна (пультова) охорона
Сукупність спільно діючих технічних засобів охорони, встановлених на об’єкті (далі по тексту – сигналізація), призначених для контролю стану сигналізації на об’єкті в режимі “СПОСТЕРЕЖЕННЯ” і передачі повідомлень на пульт центрального спостереження в режимі “СПОСТЕРЕЖЕННЯ” або в режимі “ТРИВОГА”.

Пульт Централізованого Спостереження (ПЦС)
Програмно-апаратний комплекс, що дозволяє отримувати інформацію від приладів автоматичної охоронної сигналізації по стільниковій мережі стандарту GSM-900/1800.

Тривожне повідомлення
Повідомлення що поступило на пульт центрального спостереження за допомогою тривожної сигналізації про перехід сигналізації з режиму “СПОСТЕРЕЖЕННЯ” в режим “ТРИВОГА”.

Екстрена ситуація
Протиправні дії осіб, які виражаються в хуліганстві або у відкритому розкраданні або розбійному нападі на об’єкт з метою умисного спричинення тілесних ушкоджень особам, що знаходяться усередині об’єкту, і (чи) з метою розкрадання, умисного знищення або ушкодження майна ЗАМОВНИКА, що знаходиться усередині об’єкту.

Спостереження за тривожною сигналізацією
Надання допомоги відповідальним особам ЗАМОВНИКА у разі виникнення екстрених ситуацій усередині об’єкту, здійснюване в певний період часу за допомогою тривожної сигналізації і пульта централізованого спостереження, а також виїзд і дію групи реагування, в межах чинного законодавства України, при вступі на пульт централізованого спостереження тривожного повідомлення відповідно до умов Договору.

Група Реагування (ГР)
Група співробітників охоронного агентства, що складається з двох спеціально підготовлених і екіпірованих охоронців на автомобілі, розташована в районі дислокації об’єкту Замовника.

Виїзд групи реагування
Прибуття групи реагування на об’єкт після отримання інформації від пульта централізованого спостереження про тривожне повідомлення, що поступило з об’єкту, або при спрацьовуванні сигналізації на об’єкті.

Спостереження за охоронною сигналізацією
Забезпечення зовнішньої недоторканості з боку сторонніх осіб майна ЗАМОВНИКА, яке знаходиться усередині об’єкту, в певний період часу за допомогою охоронної сигналізації, яка контролює цілісність будівельних конструкцій об’єкту, а також виїзд і дії групи реагування, в межах чинного законодавства України, при спрацьовуванні сигналізації на об’єкті відповідно до умов Договору.

Спрацьовування сигналізації
Перехід сигналізації з режиму “СПОСТЕРЕЖЕННЯ” в режим “ТРИВОГА”.

Замовте БЕЗКОШТОВНИЙ
виїзд фахівця для огляду об'єкту

© 2007-2022
ТОВ «ТАЙГЕР ПЛЮС»
Ліцензія МВС України АЕ262606