ПОСЛУГИ ОХоРОНИ ДЛЯ БИЗНЕСУ

ОРГАНІЗАЦІЯ СЛУЖБИ ОХОРОНИ

З метою забезпечення якісної і професійної охорони об’єктів щодня на цілодобове чергування заступає відповідальна особа з числа керівництва охоронного агентства, що координує роботу оперативного чергового.

Оперативний черговий отримує і обробляє інформацію з об’єктів, що охороняються, при необхідності організовує виїзд групи реагування (ГР) для надання допомоги зміні охорони на тому або іншому об’єкті.

У разі потреби, оперативний черговий зв’язується з правоохоронними органами для організації взаємодії і відвертання або припинення екстрених ситуацій, протиправних дій, скоювання злочинів.

Несення служби на об’єктах цілодобово контролюється і перевіряється інспекторським складом і керівництвом охоронного агентства, що в комплексі з жорстким відбором персоналу охорони і постійною роботою з особовим складом, зводить до мінімуму “людський чинник” при здійсненні охоронних функцій.

Ваш об’єкт заноситься в дислокацію об’єктів, що охороняються нами і контролюється Оперативним черговим “ТАЙГЕР ПЛЮС”. При необхідності, в допомогу наявній зміні охорони на Вашому об’єкті спрямовується Група Швидкого Реагування, що складається з двох спеціально навчених і споряджених спеціальними засобами захисту і активної оборони, охоронців, на автомобілі. Час під’їзду на об’єкт складає до 10 хвилин.

Ви оплачуєте тільки тариф фізичної охорони, але за ці гроші отримуєте: навчений персонал охорони, що знаходиться в штаті “ТАЙГЕР ПЛЮС”, обмундирований у формений одяг, забезпечений необхідними засобами зв’язку, канцелярським приладдям, журналами обліку.

Крім того, за Вашим об’єктом закріплюється начальник відділу охорони “ТАЙГЕР ПЛЮС”, здійснюючий контроль і організацію роботи охоронців, працюючий в тісній взаємодії з призначеним Вами представником з усіх питань виконання умов Договору охорони, здійснення пропускного режиму, обліку автотранспорту, прийняття кореспонденції, контролю Вашого персоналу, працюючого на об’єкті, і інших питань, що входять в компетенцію охорони.

Обмундирування, спорядження охоронця

Під час несення служби охоронець має при собі посвідчення встановленого зразка, яке одночасно може використовуватися і як бейдж, обмундирований у формений одяг з елементами приналежності до охоронної структури “ТАЙГЕР ПЛЮС”. Використовується так званий “офісний” варіант форми, а так само формені костюми “Титан”, “Альфа”, “Комбат”.

Залежно від умов несення служби і побажань Замовника, відповідно до чинного законодавства України, охоронець комплектується такими засобами захисту і активної оборони:

  • Газовий балон “Терен-4”;
  • Ліхтар-палиця “Mag Light S-5”;
  • Пневматична зброя;
  • Газова, травматична зброя з відповідним дозволом на ім’я охоронця;
  • Бронежилет “Эскорт-2” 2-го класу пулезащиты;
  • Бронешолом “Сфера”;

 

Крім того, зміна охорони оснащується засобами радіозв’язку на об’єкті, і засобами корпоративного мобільного зв’язку з Оперативним черговим і Групою Реагування (ГР), що здійснюють підтримку об’єкту, що охороняється.

Замовте БЕЗКОШТОВНИЙ
виїзд фахівця для огляду об'єкту

© 2007-2022
ТОВ «ТАЙГЕР ПЛЮС»
Ліцензія МВС України АЕ262606