ПОСЛУГИ ОХоРОНИ ДЛЯ БИЗНЕСУ

ТЕХНІЧНА ОХОРОНА ОБ'ЄКТІВ

Технічна охорона об’єктів – Охорона об’єкту Замовника (офіс, банк, магазин, ресторан, будинок, котедж, квартира, склад і т.і.) за допомогою комплексу сучасних охоронних систем сигналізації з виїздом групи швидкого реагування при отриманні сигналу “тривога” на пульт централізованого спостереження. Цей вид охорони має другу назву – пультова охорона.

Технічна (пультова) охорона дозволяє ефективно захистити від несанкціонованого проникнення на об’єкт або на його територію, що охороняється. Мета пультової охорони – максимальний контроль безпеки стаціонарного об’єкту, що охороняється, і його території за допомогою встановлених технічних засобів охорони. Ми готові запропонувати Вам таку міру технічного захисту, який максимально відповідає Вашому об’єкту і побажанням.

Тариф послуги технічної (пультової) охорони залежить від:

  • площі об’єкту, що охороняється;
  • міри його технічної захищеності (грати, роллеты, металеві двері, датчики розбиття скла);
  • суми матеріальної відповідальності;
  • ступені складності об’єкту.

Технічна охорона “під ключ”

Ми забезпечуємо повний комплекс послуг з організації технічної охорони об’єктів: від розробки проекту охоронної системи до монтажу засобів охоронної та тривожної сигналізації і підключення об’єкту на Пульт Централізованого Спостереження. У комплекс технічних засобів охоронних систем які ми використовуємо входять:

  • сповіщувачі відкриття;
  • сповіщувачі розбиття скла;
  • сповіщувачі руху;
  • системи відеоспостереження;
  • системи електронного контролю доступу.

Ми забезпечуємо гарантію встановленого нами устаткування засобів охоронної та тривожної сигналізації і його регулярне обслуговування.

Технічна охорона об’єктів – альтернатива фізичній охороні

Технічна (пультова) охорона підходить для фізичних і юридичних осіб. Вона може застосовуватися всіма типами організацій: від навчального закладу до магазину. Офіс, квартира, дача, котедж – будь-який об’єкт можна поставити на контроль пультової охорони.

Як працює технічна охорона?

На об’єкті перед поставкою на пультову охорону монтуються датчики різного типу (відкриття, руху і так далі) які пов’язані з блоком охоронної сигналізації. У разі несанкціонованого доступу на об’єкт сигнал від дачиков поступає через блок охоронної сигналізації на пульт централізованого спостереження по каналу бездротовому GSM зв’язку і бездротовому GPRS каналу інтернет. Дублювання сигналу по різних каналах забезпечує надійність контролю безпеки об’єкту на випадок виходу з ладу одного з каналів зв’язку охоронної системи.
Якщо спрацьовує охоронна сигналізація, в найкоротший час на об’єкт прибуває група швидкого реагування. Використання сучасного професійного обладнання в охоронній сигналізації дозволяє отримати повну картину порушення на об’єкті: місце і характер спрацьовування датчиків. Це особливо важливо для складних об’єктів і об’єктів тих, що займають велику площу.

Ваша безпека – наша турбота,
якщо ви – в зоні відповідальності “ТАЙГЕР ПЛЮС”!

Замовте БЕЗКОШТОВНИЙ
виїзд фахівця для огляду об'єкту

© 2007-2022
ТОВ «ТАЙГЕР ПЛЮС»
Ліцензія МВС України АЕ262606